BWT AQUARIUS

BWT AQUARIUS

BWT_magnum

Aquarius

Profesionální automatický vysavač pro menší komerční bazény všech tvarů. Je vybaveny inteligentním algoritmem Aquacontrol, který sám zvolí nejvhodnější čistící cyklus odpovídající velikosti a tvaru bazénu. Je nenáročný na provoz i údržbu a zaručuje nejlepší čistící výkon na trhu. Více informací najdete v PRODUKTOVÉM LISTU

Technické údaje

Velikost bazénu do 15 m
Doba čištění 3 (dno), 4 nebo 5 hodin (dno a stěny)
Typ čištění dno, stěny, hladinová linka bazénu
Přefiltrovaný objem vody 19 m³/h
Jemnost filtrace 20 mikronů, 4D z mikrovlákna
Maximální provozní teplota 35 °C
Otočný kloub
u kabelu
Ano
Délka kabelu 23 m
Nastavitelné sání Ano
Rozměry (D x Š x V) 390 x 445 x 270 mm
Hmotnost 20,5 kg
Příslušenství přepravní vozík
Záruka 3 roky

Proč je tou nejlepší volbou robotický vysavač BWT AQUARIUS?

Nejlepší čistící výkon u robotického vysavače na trhu

BWT robotický vysavač Aquarius je vybaveny dvěma filtračními koši s filtrační schopností 20 mikronů. Velmi výkonná čerpadla přefiltrují až 19 m³ za hodinu a zachytí všechny nečistoty. Zaručuje nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.

Programovatelná řídící jednotka

Robotický vysavač AQUARIUS je vybaven řídící jednotkou a patentovaným systémem s inteligentním algoritmem Aquacontrol, který sám zvolí nejvhodnější čistící cyklus odpovídající velikosti a tvaru bazénu. Řídící jednotku lze propojit s aplikací, která umožňuje nastavení celé řady parametrů (režim čištění, velikost bazénu, délka čistícího cyklu, sací síla, tvar
a povrch bazénu).

Snadná obsluha a údržba

Vysavač AQUARIUS je ideální pro bazény různých tvarů a typů povrchu. Díky speciálním PVA kartáčům si snadno poradí s nerezovými, beton-obkladovými a beton-fóliovými bazény.

Bezpečný a spolehlivý

Robotický vysavač BWT AQUARIUS je vybaven senzorem detekce vzduchu pro bezpečný provoz. Při vyjetí z vody se automaticky vrátí do bazénu. Tato funkce je vhodná zejména pro bazény s pozvolným vstupem či bezbariérovým přístupem.

BWT_magnum_junior
BWT_magnum
BWT_magnum
BWT_magnum
BWT_magnum