BWT P500

BWT P500

Robotický vysavač BWT P400

BWT P500

Robotické vysavače BWT P500 jsou vynikající volbou pro jakýkoli typ bazénu až do 60 m². Jsou velmi odolné, spolehlivé, a to díky robustnímu a silnému převodu pro nasávání nečistot. Jsou vybaveny rukojetí, anti-twist kabelem a v neposlední řadě kontrolkou upozorňující na nutnost vyčištění filtračního koše. Spolehlivě vyčistí dno, stěny i hladinovou linku vašeho bazénu. Více informací najdete v PRODUKTOVÉM LISTU

Technické údaje

Doporučená plocha bazénu až do 60 m²
Doba čištění 2 h
Typ čištění Dno, stěny a hladinová linka
Druh kartáčů PVA kartáče, vibrační kartáč
Filtrace 4D filtrační kartuš (x2)
Způsob orientace Smart navigace
Jemnost filtrace 2 mikrony
Řídící systém Ultimate Power
Otočný kloub u kabelu Ano
Délka kabelu 18 m
Nastavitelné sání Ano
Rozměry (D x Š x V) 39,1 x 43 x 23,4 cm
Hmotnost 11 kg
Příslušenství přepravní vozík
Záruka 3 roky

Manuál ke stažení zde:

Proč jsou tou nejlepší volbou robotické vysavače BWT P500?

PVA KARTÁČE

BWT robotické vysavače jsou ideální pro bazény různých tvarů a velikostí. Se svými PVA koly a kartáči jsou vhodné pro všechny typy bazénů – fóliové, obkládané, nerezové, laminátové i polypropylenové. Snadno se pohybují po jakémkoli povrchu.

PŘEPRAVNÍ VOZÍK

Pro snadnou manipulaci s vysavači řady P je součástí balení také přepravní vozík. Pro čištění vašeho bazénu s minimální námahou.

RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ

S rychlým a logickým režimem pohybu a výkonným nasáváním pracuje robotický vysavač BWT velmi rychle. Čistící cykly jsou krátké a spotřebovávají méně energie.

OTOČNÝ KLOUB KABELU

Standardním vybavením BWT robotických vysavačů bazénů je také otočný kloub kabelu, který umožňuje jeho snadnější manipulaci.

Robotický vysavač BWT P400_filtrace