BWT P600

BWT P600

Robotický vysavač BWT P400

BWT P600

Robotické vysavače BWT P600 jsou vynikající volbou pro jakýkoli typ bazénu. Jsou velmi odolné, spolehlivé, a to díky robustnímu a silnému převodu pro nasávání nečistot. Jsou vybaveny rukojetí, anti-twist kabelem a v neposlední řadě kontrolkou upozorňující na nutnost vyčištění filtračního koše. Spolehlivě vyčistí dno, stěny i hladinovou linku vašeho bazénu. S LED osvětlením. Lze jej snadno ovládat pomocí libovolného typu chytrého telefonu pomocí aplikace, která je k dispozici ke stažení na AppleStore nebo PlayStore.

Technické údaje

Doporučená plocha bazénu až do 100 m²
Doba čištění 1,5 hod, 2 hod, 2,5 hod
Typ čištění Dno, stěny a hladinová linka
Druh kartáčů PVA kartáče, vibrační kartáč
Filtrace 4D filtrační kartuš (x2)
Způsob orientace Smart navigace
Jemnost filtrace 2 mikrony
Řídící systém Ultimate Power
Otočný kloub u kabelu Ano
Délka kabelu 23 m
Nastavitelné sání Ano
Rozměry (D x Š x V) 39,1 x 43 x 23,4 cm
Hmotnost 11 kg
Příslušenství přepravní vozík
Záruka 3 roky + 1 rok navíc

Manuál ke stažení zde:

Proč jsou tou nejlepší volbou robotické vysavače BWT P600?

PVA KARTÁČE

BWT robotické vysavače jsou ideální pro bazény různých tvarů a velikostí. Se svými PVA koly a kartáči jsou vhodné pro všechny typy bazénů – fóliové, obkládané, nerezové, laminátové i polypropylenové. Snadno se pohybují po jakémkoli povrchu.

PŘEPRAVNÍ VOZÍK

Pro snadnou manipulaci s vysavači řady P je součástí balení také přepravní vozík. Pro čištění vašeho bazénu s minimální námahou.

RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ

S rychlým a logickým režimem pohybu a výkonným nasáváním pracuje robotický vysavač BWT velmi rychle. Čistící cykly jsou krátké a spotřebovávají méně energie.

OTOČNÝ KLOUB KABELU

Standardním vybavením BWT robotických vysavačů bazénů je také otočný kloub kabelu, který umožňuje jeho snadnější manipulaci.

OVLÁDÁNÍ POMOCÍ APLIKACE

Model BWT P600 APP má instalovaný modul s Bluetooth. Ovládání vysavače je tak možné přes aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout na App Store nebo Obchod Play.